همیاری داوطلبی

بیش از 70 درصد معلمین، مدیران و مسئولین فعال در انجمن پویش خود، ساکنین محلی روستاها هستند، آنها با نزدیکی و شناخت  زیادی که از جامعه دارند، اقدامات را متناسب با فرهنگ و جامعۀ خود، سامان داده و از هر گونه مداخلۀ ناآگاهانه در سطح جامعۀ محلی جلوگیری می‌کنند.

به واسطۀ این قدرت‌مندی و مسئولیت پذیری مردم محلی است که هر عضو جدید غیر محلی با پیوستن به مجموعه، نه به مثابه یک فعال بیرونی بلکه به عنوان یک کنشگر درونی به مسئله ها و چاره‌جویی برای آنها می‌نگرند.

طی این سال‌ها حضور نیروهای داوطلب علی رغم دوری مسیر و دشواری دسترسی به خانه کودک، چشمگیر بوده است. در 10 سال گذشته نزدیک به ۲۰۰ داوطلب دانشجو و فعال اجتماعی مشتاقانه، زندگی و انرژی خود را صرف رشد کودکان، جامعه و متقابلاً رشد شخصی خویش کرده‌اند و هر آنچه امروز ساخته شده، یادگاری از تلاش‌های تک تک آن‌هاست.

شما دوست عزیز نیز اگر مایل به همکاری داوطلبانه با انجمن دوستداران کودک پویش در زمینه‌های مختلف فعالیت این انجمن هستید، اطلاعات فرم زیر را پر کرده تا همکاران ما در انجمن پویش با شما تماس بگیرند. پیشاپیش از اشتیاق و حسن نیت شما سپاسگزاری می‌نماییم. همراهی شما افتخار ماست.

ارتباط با واحد داوطلبی : hr@pooyeshngo.org